Strona główna » Aktualności » Zaproszenie na spotkanie autorskie

Zaproszenie na spotkanie autorskie

Kazimierz SzymeczkoGminna Biblioteka Publiczna w Rząśni serdecznie zaprasza uczniów klas IV-VI, na spotkanie autorskie z Kazimierzem Szymeczko.

Spotkanie odbędzie się w dniu 9 maja  2013 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Rząśni o godz. 8:00.

Kazimierz Szymeczko urodził się i mieszka w Rudzie Śląskiej. Ukończył filologię polską na Uniwersytecie Śląskim. Prywatnie nauczyciel, po pracy biega po lesie, gra na gitarze i w szachy (ale nigdy równocześnie).  Organizuje sesje gier fabularnych i pisze książki dla dzieci. A pisze fachowo i dowcipnie od roku 1996. Współpracuje z pismem dla dzieci „Świerszczyk”, „Płomyczek”, publikuje w „Twoim Dziecku”, „Guliwerze”, „Nowych Książkach”, „Bibliotece w Szkole”. Jest laureatem międzynarodowego konkursu literackiego „Uwierz w siłę wyobraźni” .