Strona główna » Początek » XII Tydzień Bibliotek 08.05 -15.05.2015

XII Tydzień Bibliotek 08.05 -15.05.2015

262_0.png-t.jpg

8 – 15 maja 8.00 – 20.00

„Kulisy działalności biblioteki” – wystawa fotografii z najciekawszych imprez i spotkań

8 maja godz.10.00

„Megaksiążkę piszemy i kolorujemy”literacka akcja plenerowa dla najmłodszych

11 maja  godz. 11.00

„Bajkowe potyczki” zajęcia literackie połączone z zabawą w skojarzenia. Do odgadywanych tekstów bajek dzieci będą dobierać pasujące rekwizyty. Za prawidłowo wykonane zadanie dzieci otrzymają literki, które utworzą hasło Tygodnia Bibliotek.

12 maja godz. 16.00

„Biblioteka – ulubione miejsce na codziennej trasie” spotkania dla dzieci, młodzieży i starszych promujące czytelnictwo i bibliotekę poprzez podkreślanie roli czytania w poprawie jakości życia.

13 maja godz. 11.00

„Kiedy masz wątpliwość, idź do biblioteki”  – cykl spotkań z młodzieżą, mających na celu zapoznanie z pracą i zachęcenie do korzystania z jego usług i zasobów.

14 maja godz. 10.00

„Jestem przyjacielem biblioteki” poranek dla przedszkolaków , w ramach którego dzieci będą rozwiązywać zagadki ze znajomości wierszyków, bajeczek oraz z wiedzy o bibliotece.

15 maja godz. 10.00

„Wybieram Bibliotekę” – konkurs plastyczny dla uczniów klas I–III szkół podstawowych. Prace konkursowe przyjmowane będą do 1. czerwca br.

wstęp wolny

zapraszamy 🙂

**********************************************************************************************************************