Strona główna » Aktualności » Wakacje w Gminnej Bibliotece w Rząśni „LATO, LATO CO TY NA TO?”

Wakacje w Gminnej Bibliotece w Rząśni „LATO, LATO CO TY NA TO?”

Czytelnicy naszej biblioteki w dniu 23 lipca uczestniczyli w wycieczce rowerowej pod hasłem „Tu mieszkam, Rząśnia i okolice”. Grupa w różnym przedziale wiekowym liczyła 50 osób.

Wyruszyliśmy trasą z Rząśni przez Grabowiec, Chruścińskie, Skoczylasy, Studzienicę, Kolonię Kiełczygłów, wracając ścieżką rowerową przez Górkę Rz. do biblioteki.

Jedną z atrakcji tej wycieczki było zwiedzanie gospodarstwa agroturystycznego ”BRZOZOWY GAJ” w Skoczylasach, gdzie oprowadzała właścicielka pani Barbara Depte. W czasie jazdy podziwialiśmy uroki naszych okolic.

Wycieczka została zakończona ogniskiem, gdzie można było podzielić się wrażeniami z przebytej trasy i posilić upieczoną kiełbaską.