Strona główna » Aktualności » Wakacje w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rząśni

Wakacje w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rząśni

Gminna Biblioteka Publiczna w RząśniGminna Biblioteka Publiczna w Rząśni wraz ze swoimi filiami serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców, a w szczególności dzieci i młodzież, do wspólnego zorganizowanego w profesjonalny sposób spędzania tegorocznych wakacji.

Pracownicy Biblioteki przygotowali dla wszystkich chętnych szereg atrakcji, m. in. ciekawe gry, zabawy i konkursy, projekcje filmów, wycieczki oraz wiele innych ciekawych zajęć.

Przypominamy, że Gminna Biblioteka Publiczna w Rząśni w okresie wakacyjnym, tak jak cały rok, czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 20:00, a w soboty od 8:00 do 14:00.

Z ramowym harmonogramem zajęć proponowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Rząśni możecie zapoznać się po kliknięciu tutaj!

Raz jeszcze serdecznie zapraszamy.