Strona główna » Aktualności » Wakacje w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rząśni – wycieczka rowerowa

Wakacje w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rząśni – wycieczka rowerowa

W dniu 20 lipca w ramach akcji Wakacje w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rząśni odbyła się wycieczka rowerowa pod hasłem „Tu mieszkam, Rząśnia i okolice”.

W wycieczce mógł wziąć udział każdy, stąd też przedział wiekowy jej uczestników był zróżnicowany. Na starcie uczestnicy otrzymali kamizelki odblaskowe i wycieczka mogła wyruszyć.

Trasa wycieczki prowadziła przez Chorzew – Skoczylasy – Kiełczygłów – Rząśnia Górka z metą na placu przed biblioteką.  Krótki postój w miejscowości Skoczylasy był okazją do zwiedzenia miejscowego gospodarstwa agroturystycznego, odpoczynku i nabrania sił na dalszą drogę. Podczas dalszej drogi do biblioteki uczestnicy mogli korzystać  z pięknych uroków naszych okolic.

Poniżej fotogaleria z wycieczki: