Strona główna » Początek » Spotkanie autorskie z Elżbietą Stępień

Spotkanie autorskie z Elżbietą Stępień

(…) są rzeczy gorsze od uderzeń pięścią, że strach, z jakim często przychodzi się jej zmierzyć, zadaje większe rany niż ciosy”.

 

W środę 12 lutego w naszej bibliotece odbyło się spotkanie autorskie z Elżbietą Stępień autorką licznych wierszy, opowiadań, powieści dla dorosłych „Ta kobieta” oraz książki dla dzieci „Wszystko się może zdarzyć” .

Pisarka zaprezentowała swoje utwory, opowiedziała o swojej twórczości literackiej. Większą część spotkania Pani Elżbieta poświęciła książce „Ta kobieta” w której   dotyka drażliwych tematów, które często dzieją się w czterech ścianach domów, na oczach dzieci. Alkoholizm, przemoc, w efekcie syndrom ofiary – zastraszonej, zdeprecjonowanej, pozbawionej marzeń i co najgorsze – uzależnionej od swojego „kata”. Amelia żyła złudzeniami dopóty nie wydarzyło się wiele zła. Los postawił jednak na jej ścieżce właściwych ludzi. Amelia wreszcie uwierzy w siebie i zacznie walczyć o swoją rzeczywistość.

Emocjonalna, wzruszająca, empatyczna i niezwykle prawdziwa opowieść o tym, jak wszystko zależy od nas i naszej siły wytrwałości. To nieprawda, że kobiety to słaba płeć.

Czytelnicy  z zaciekawieniem słuchali  i aktywnie uczestniczyli w spotkaniu. Zapraszamy do lektury !

DSC_0038-1-t.jpgDSC_0039-t.jpgDSC_0040-1-t.jpgDSC_0041-t.jpgDSC_0043-t.jpgDSC_0046-t.jpgDSC_0049-t.jpgDSC_0055-t.jpgDSC_0058-t.jpgDSC_0060-t.jpgDSC_0064-t.jpgDSC_0057-t.jpg