Strona główna » Początek » „Lokomotywą po wiedzę – Eco Fashion” 2020. Ruszyły zgłoszenia !

„Lokomotywą po wiedzę – Eco Fashion” 2020. Ruszyły zgłoszenia !

lokomotywa20powiedze-logo20wyciete-t.jpg

Rusza kolejna edycja projektu Łódzkiego Domu Kultury „Lokomotywą po wiedzę – Eco Fashion”

Gminna Biblioteka Publiczna w Rząśni w ramach współpracy będzie realizowała projekt w podanych niżej terminach:

9 marca , godz.10.00 – 11.30 – Łódzki Dom Kultury
20 marca , godz. 12.45-14.15 – Politechnika Łódzka
20 marca godz. 11.00-14.15 – Centralne Muzeum Włókiennictwa (zwiedzanie)
1 kwietnia godz. 10.00 – 11.30 – Akademia Sztuk Pięknych

Projekt skierowany jest do dzieci w wieku 7 – 14 lat.

Podstawą udziału dziecka w projekcie jest czytelnie wypełniona i podpisana przez opiekuna prawnego karta uczestnictwa. Karty uczestnictwa można otrzymać w GBP w Rząśni oraz jej filiach w Białej, Kodraniu i Stróży.
Projekt dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Do pobrania…

LOKOMOTYWĄ PO WIEDZĘ – KARTA ZGŁOSZENIA.

*******************************************************************************************************************************************************************************************************