Strona główna » Początek » Konkursy cyklu „Dbam o zdrowie”

Konkursy cyklu „Dbam o zdrowie”

Dbam o zdrowie - Gminna Biblioteka Publiczna w RząśniWójt Gminy Rząśnia oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Rząśni zapraszają wszystkich mieszkańców naszej gminy  do udziału w konkursach plastyczno – literackich „Dbam o zdrowie”.

Celem konkursu jest :

– promowanie zdrowego trybu życia,

– zachęcenie mieszkańców do zgłaszania się na badania profilaktyczne w kierunku chorób nowotworowych,

– działania informacyjne dotyczące chorób nowotworowych,

– pobudzanie aktywności twórczej,
– upowszechnianie kultury języka,

– współpraca lokalnych instytucji w związku z przystąpieniem Gminy Rząśnia do konkursu Zdrowa Gmina.

Konkurs przeznaczony jest dla mieszkańców gminy Rząśnia i  przeprowadzony zostanie w 3 kategoriach wiekowych: przedszkolaki i  uczniowie klas 0-III, uczniowie klas IV- VI, uczniowie gimnazjum i dorośli. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest dostarczenie do biblioteki  1 autorskiej pracy.

Prace należy dostarczyć  w dniach od 30 maja do 4 czerwca 2011 r. do Gminnej Biblioteki Publicznej w Rząśni lub do jednej z naszych filii (Biała, Kodrań, Stróża).

Ze szczegółowym regulaminem konkursu mogą Państwo zapoznać się po kliknięciu tutaj!