Strona główna » Początek » Konkurs recytatorski „Matka, Matula, Mateńka…”

Konkurs recytatorski „Matka, Matula, Mateńka…”

Dzień Kobiet - Gminna Biblioteka publiczna w Rząśni

Gminna Biblioteka Publiczna w Rząśni serdecznie zaprasza dzieci i młodzież z terenu gminy Rząśnia do udziału w konkursie recytatorskim Matka, matula, mateńka…

Cele konkursu:

– uczczenie Dnia Matki oraz przybliżenie wizerunku matki w literaturze,

– pobudzanie aktywności twórczej,

– upowszechnianie kultury języka,

– popularyzacja i promocja talentu dzieci i młodzieży z terenu gminy Rząśnia.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Rząśnia i przeprowadzony zostanie w 3 kategoriach wiekowych: uczniowie klas I-III, uczniowie klas IV- VI, uczniowie gimnazjum. Uczestników zgłaszają szkoły i instytucje kultury –każda szkoła może zgłosić 6 uczestników, pozostałe instytucje mogą zgłosić maksymalnie 3 osoby.

Konkurs odbędzie się w czytelni Gminnej Biblioteki Publicznej w Rząśni, ul. 1 Maja 16A, dnia 19 maja 2011 r. (czwartek) o godz. 9:00.

Serdecznie zapraszamy!

Ze szczegółowym regulaminem konkursu mogą Państwo zapoznać się po kliknięciu tutaj!