Strona główna » Początek » Warsztaty literackie w GBP w Rząśni

Warsztaty literackie w GBP w Rząśni

14 lipca w Naszej Bibliotece odbyły się interaktywne warsztaty literackie pt. „Społeczny savoir vivre czyli jak nie nadepnąć światu na odcisk” prowadzone przez Michała Zawadkę.

Michał Zawadka –autor bajek o miłości, szacunku, przyjaźni, tolerancji i cudach natury, konferansjer, lektor oraz animator publiczności. Absolwent Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim i Polonistyki na kierunku Słowo na Ekranie, w Mowie i na Piśmie. Ze sceną teatralną związany od 1999 roku. Do dziś zagrał ponad tysiąc czterysta przedstawień w kraju i za granicą. Jego źródłem i energią życia jest rodzina: Gosia , Matylda i Makary.

Autor o sobie: „Żyję w świecie marzeń, gdzie znalazłem bajki. Wierzę w ludzi, patrzę w oczy, jem pierogi z jagodami. Kocham dzieci, gwiazdy i drożdżówkę, którą podobno piekę wyśmienitą… :)”.

Spotkanie miało na celu wprowadzenie najmłodszych czytelników w świat trudnych zależności społecznych.  Autor w bardzo przystępny i zabawny sposób wytłumaczył dzieciom co to jest umiar, roztropność , tolerancja oraz przyjaźń.

Uczestnicy warsztatów,  czyli dzieci w wieku przedszkolnym , mogli również podziwiać zdolności aktorskie Michała Zawadki podczas czytania fragmentów jego książki  „Mądrość z natury”.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji…

Inne zdjęcia znajdziecie w zakładce: Spotkania autorskie z pisarzami….

MŁODYM ODKRYWCOM POLECAMY:

Mądrość z natury / Michał Zawadka ; il. Tomasz Soin.madrosc_z_natury_okladka_2-300x297-t.jpg
[Warszawa]: Mind & Dream Michał Zawadka, 2012.

Książka jest dostępna w naszej bibliotece

*************************************************************************************************