Strona główna » Aktualności » Gminna Biblioteka Publiczna w Rząśni partnerem akcji „Łódzkie Czyta”

Gminna Biblioteka Publiczna w Rząśni partnerem akcji „Łódzkie Czyta”

Logo kampanii społecznej "Łodzkie czyta"Z przyjemnością informujemy, że Gminna Biblioteka Publiczna w Rząśni została oficjalnym partnerem akcji społecznej „Łódzkie Czyta”, która objęta jest honorowym patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia.

ŁÓDZKIE CZYTA jest kampanią promującą czytanie jako rodzaj atrakcyjnego sposobu spędzania wolnego czasu oraz jako cenne, niezastąpione źródło pozyskiwania wiedzy i informacji. Głównym organizatorem i koordynatorem przedsięwzięcia jest Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Marszałka J. Piłsudskiego w Łodzi.

Kampania realizowana jest na terenie Łodzi i województwa łódzkiego. W jego realizacji uczestniczą instytucje publiczne, organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne działające na rzecz społeczności lokalnych, w tym oczywiście Gminna Biblioteka Publiczna w Rząśni – już nasz program wakacyjny skonstruowany jest w sposób promujący cele tej wspaniałej akcji.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego uczestnictwa w akcjach organizowanych przez naszą Bibliotekę o których to będziemy Was wszystkich informować na bieżąco.