Strona główna » Aktualności » Fotorelacja z pikniku w ramach akcji „Łódzkie czyta”

Fotorelacja z pikniku w ramach akcji „Łódzkie czyta”

W ramach kampanii „ŁÓDZKIE CZYTA”, w dniu 19 lipca Gminna Biblioteka Publiczna w Rząśni zorganizowała spotkanie w parku przed biblioteką. W spotkaniu udział wzięły dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rząśni. Mali uczestnicy przeglądali książki z serii „Tomek i przyjaciele” i „My Little Pony”, starsi wybraną przez siebie literaturę. Po zapoznaniu się z książeczkami dzieci opowiadały własną wersję „Tomka” Następnie dzieciom zostały odczytane na głos wybrane książki z każdej serii.

Podczas pikniku pomimo pochmurnej pogody wszystkim dopisywał dobry humor. Dzieci były bardzo zadowolone z takiej formy spędzania czasu.