Strona główna » Początek » CHCĘ BYĆ KIMŚ! czyli jak osiągać cele… Warsztaty z Michałem Zawadką.

CHCĘ BYĆ KIMŚ! czyli jak osiągać cele… Warsztaty z Michałem Zawadką.

Każdy z nas chce coś osiągnąć w swoim życiu. Chce być kimś. Chce realizować wyznaczone cele i spełniać najskrytsze marzenia. Tylko jak to zrobić? Czy da się wstać rano i powiedzieć: rzucam wszystko i wyruszam zdobywać świat? A może w końcu przestanę zamartwiać się i dostrzegę, co jest w moim życiu wartościowe? Pewnie większość z nas myśli, że to nierealne, że niczego nie da się zmienić i z pokornie schyloną głową, zakompleksieni brniemy przez życie, starając się przypodobać każdemu dookoła, zapominając kto w naszym życiu jest najważniejszy.

Uczniowie klasy I i III Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Rząśni podczas warsztatów z panem Michałem Zawadką – autorem książek motywacyjnych – kilkakrotnie odpowiadali na pytanie: „Kto jest najważniejszy w moim życiu?”. Rodzina? Przyjaciele? Otóż nie! Czy rodzina przeżyje moje życie za mnie? Czy przyjaciele dokonają wyboru ścieżki życiowej za mnie? Pan Michał poprosił o zrobienie jednej pompki za niego (czego nie można zrobić) i w ten prosty sposób uświadomił nam, że w moim życiu najważniejszą osobą jestem JA. Pokazał nam, że wszystko to, co osiągnęliśmy zależy tylko od nas, bo nic w życiu się nie udaje! To my sami pracujemy na nasz sukces, o czym często zapominamy! Każdy z nas jest przecież wyjątkowy. I nawet „w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone”, można osiągać cele i odnosić sukcesy. Trzeba tylko zaangażowania, pracy i odpowiedzialności.

Michał Zawadka sam jest najlepszym dowodem na to, że chcieć, to móc. Jest autorem książek dla dzieci, założycielem wydawnictwa Mind&Dream, członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców oraz Toastmasters International, Mistrzem Polski Przemówień Publicznych i absolwentem Dziennikarstwa na U W oraz Polonistyki na kierunku Słowo na Ekranie, w Mowie i na Piśmie. Jest także aktorem, konferansjerem, lektorem oraz copywriterem. Od 1999 roku, przez 14 lat, związany zawodowo ze sceną teatralną. Występował między innymi w Teatrach: Narodowym, Wielkim, Polonia, Studio Buffo, Muzycznym Roma, Na Woli, Nowym, w Operze na Zamku w Szczecinie, czy w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Zagrał ponad tysiąc czterysta przedstawień na różnych kontynentach (dodajmy, że nie ukończył żadnej szkoły aktorskiej). Zawodowo jest artystą estradowym, telewizyjnym i kaskaderem filmowym. Ponad dziesięć lat trenował sztuki walki.

Fotorelacja …

DSC_1013-t.jpgDSC_1015-t.jpgDSC_1017-t.jpgDSC_1016-t.jpgDSC_1019-t.jpgDSC_1021-t.jpgDSC_1022-t.jpgDSC_1023-t.jpgDSC_1025-t.jpgDSC_1027-t.jpgDSC_1029-t.jpgDSC_1033-t.jpgDSC_1037-t.jpgDSC_1041-t.jpgDSC_1042-t.jpg

****************************************************************************************************************************************************************************