Strona główna » Początek » Biblioteka w Rząśni zorganizowała „Dzień Pluszowego Misia”

Biblioteka w Rząśni zorganizowała „Dzień Pluszowego Misia”

W dniu 25 listopada 2014 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rząśni zagościła grupa  6-latków) z przedszkola w Rząśni. Bibliotekarki razem z dziećmi i ich opiekunkami: Magdaleną Marciniak i Katarzyną Siedlarek – uczcili  „Dzień Pluszowego Misia”.

Na wstępie dyrektor biblioteki Joanna Konieczko przeczytała dzieciom fragmenty bajki „Miś Uszatek”. Przedszkolaki słuchały uważnie i z zaciekawieniem. Na ich życzenie musiały być odczytane kolejne fragmenty.

Następnie dzieci podzielono na dwie grupy. Każda z nich musiała wykonać misia sposobem wyklejania. Dzieci z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w zorganizowanych dla nich zajęciach. Oba misie zostały wykonane w niespełna godzinę. Mali artyści w nagrodę otrzymali  ogromną pluszową maskotkę – Misia, którego mogli zabrać ze sobą do przedszkola.

DSC_0162-t.jpgDSC_0163-t.jpgDSC_0164-t.jpgDSC_0170-t.jpgDSC_0171-t.jpgDSC_0174-t.jpgDSC_0176-t.jpgDSC_0184-t.jpgDSC_0187-t.jpg